Dlaczego warto wykonać badanie myfoodprofile? | MyFoodProfile

Znajdź laboratorium wykonujące testy myfoodprofile

Dlaczego warto wykonać badanie myfoodprofile?

Dotychczasowe metody leczenia nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Być może przyczyną Twoich przewlekłych dolegliwości jest żywność i cierpisz na nadwrażliwość pokarmową IgG-zależną? Jeśli podejrzewasz, że Twoje dolegliwości są związane ze sposobem odżywiania, zdecyduj się na test myfoodprofile! Postaw na badanie wykonywane w laboratorium przez wykwalifikowany personel medyczny. Jeśli chodzi o nasze zdrowie, lepiej zaufać fachowcom. Wystarczy znaleźć odpowiednie laboratorium w wyszukiwarce i udać się na pobranie krwi.

Jakie są zalety testu wykonywanego w laboratorium?

W laboratoriach przestrzega się ściśle określonych procedur. Pod każdym wynikiem badania widnieje podpis i pieczątka osoby z tytułem diagnosty laboratoryjnego. Wynik, przed ostatecznym wydaniem pacjentowi, jest jeszcze autoryzowany, czyli sprawdzany przez inną doświadczoną osobę. Mamy pewność, że badanie zostało wykonane zgodnie z procedurami i nie popełniono żadnego błędu.

doktor

Dlaczego wyniki testów przeznaczonych do domowego użytku są narażone na błędy?

Testy domowe w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych mogą wydawać się wygodniejszą opcją. Rzetelne wykonanie domowego testu jest jednak trudne. Niedoświadczonej osobie ciężko jest samodzielnie pobrać krew do kapilary, a jeżeli sami odczytujemy wynik, np. intensywność zabarwienia, odczyt jest narażony na błędy. Testy domowego użytku w kierunku nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych stanowią podpowiedź, ale nigdy nie zastąpią badania w laboratorium.