Cała prawda o nadwrażliwościach pokarmowych – webinar [WIDEO] | MyFoodProfile

Znajdź laboratorium wykonujące testy myfoodprofile

webinar

Cała prawda o nadwrażliwościach pokarmowych – webinar [WIDEO]

utworzone przez | cze 25, 2024

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dieta dla ogólnego samopoczucia i zdrowia. Spożywane pokarmy, mimo że często są zdrowe, mogą powodować przewlekłe dolegliwości, takie jak bóle brzucha, biegunki, wzdęcia, a nawet wysypki czy niewyjaśnione bóle głowy. Zmagasz się z uciążliwymi objawami, ale nie możesz ustalić ich przyczyny? Możliwe, że cierpisz z powodu nadwrażliwości pokarmowych – być może masz alergię pokarmową, nietolerancję laktozy albo nadwrażliwość pokarmową IgG-zależną. Zobacz nasz webinar na ten temat!

Wszystko o nadwrażliwościach pokarmowych

Zapraszamy na seminarium internetowe pt.: „Nadwrażliwości pokarmowe – wyzwania w praktyce dietetyka”, w którym nasz ekspert w dziedzinie dietetyki, Aleksandra Świgut, przedstawia aktualne informacje na temat podziału nadwrażliwości pokarmowych, takich jak: alergie IgE-zależne, nadwrażliwości pokarmowe IgG-zależne oraz nietolerancje pokarmowe (np. nietolerancja laktozy), i nowoczesnych narzędzi do ich diagnostyki.

Program webinaru

  • Czym jest nadwrażliwość pokarmowa?
  • Jaki jest aktualny podział nadwrażliwości pokarmowych?
  • Jak wygląda diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych?
  • Jakie są najczęstsze mity na temat nadwrażliwości pokarmowych?
  • Jak wygląda dietoterapia pacjentów z rozpoznaną nadwrażliwością pokarmową?

Webinar o nadwrażliwościach pokarmowych [ZOBACZ WIDEO]

Testy do diagnostyki nadwrażliwości pokarmowych – adresy laboratoriów

Na stronie https://laboratorium.info.pl/dietetyka/ znajdziesz niezbędne informacje na temat diagnostyki nadwrażliwości pokarmowych oraz adresy laboratoriów wykonujących specjalistyczne testy diagnostyczne na terenie całego kraju. Wyszukiwarka wskaże Ci 3 placówki medyczne położone najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, które oferują m.in. genetyczny test w kierunku nietolerancji laktozy. Wystarczy, że w polu wyszukiwania podasz swój adres zamieszkania.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.